Røgmaskine til Vand RGB
Røgmaskine til Vand RGB
Røgmaskine til Vand RGB
Røgmaskine til Vand RGB
Røgmaskine til Vand RGB
Røgmaskine til Vand RGB
Kundebillede Kundebillede
Kundebillede af Røgmaskine til Vand RGB
Kundebillede Kundebillede
Kundebillede af Røgmaskine til Vand RGB
Kundebillede Kundebillede
Kundebillede af Røgmaskine til Vand RGB

Røgmaskine til Vand RGB

279,90 kr

På lager (50+ stk.)

Tilbehør

Røgmaskine som lægges i vand og derefter skaber en uhyggelig røg, der flyder ud fra beholderen. Tågen dannes ved hjælp af elektromagnetisk teknik. På maskinen sidder der en kraftig lysdiode, som aktiveres automatisk og lyser i forskellige farver. Denne maskine behøver ingen røgvæske, men lægges blot i almindeligt vand.

Perfekt at stille i en gryde med vand for at skabe en uhyggelig stemning til festen. Maskinen og røgen, der udvikles, er helt ufarlig for både mennesker og dyr.

Obs! Gryde medfølger ikke, men kan købes separat. Gryden på billedet er 35 cm Ø og 18 cm høj.

Leveres komplet med svensk netadapter, og da den drives med strøm, kan den bruges igen og igen. Røgmaskinen bør ikke være tændt i mere end 12 timer ad gangen.

Sådan gør du:
1. Fyld en passende skål med ca. 5-6 cm vand. (Obs! Brug kun vand – andre væsker kan få membranen, der skaber dampen, til at klistre sammen, og maskinen bliver ødelagt).
2. Placer skålen på et underlag, der kan tåle lidt, da der kan komme lidt fugt ved siden af skålen.
3. Sæt adapteren i stikkontakten, og læg den sølvfarvede del ned i vandet. Det er vigtigt, at den sorte bue på den sølvfarvede del er under vandet, for at røgen kan dannes.

Tip! Stil skålen et sted, hvor der er en del bevægelse – det giver en federe effekt, når røgen hvirvler lidt rundt.
Art.nr 12678-2
Kopiera OK

Bedømmelse

108

Spørgsmål & svar

0

Kundebilleder

3

Produktsikkerhedsinformation

Tags